Ofertă acceptată Cumpărare directă

aticole si materiale pentru reparatii si intretinere

Număr anunț
DA22895721
Autoritate contractantă
COMUNA ODAILE (PRIMARIA COMUNEI ODAILE) (CUI 4593911)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812,86 RON
Valoare atribuită
812,86 RON
Data publicării
23.04.2019 10:38
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 16:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

812,86 RON

din 812,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.