Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta 8 luni, Deviz Profesional ISDP , configuratia Antreprenor

Număr anunț
DA22890916
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
Cod CPV
72220000-3 · Servicii de consultanta privind sistemele informatice si servicii de consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.130 RON
Valoare atribuită
1.130 RON
Data publicării
22.04.2019 15:19
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.130 RON

din 1.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.