Ofertă acceptată Cumpărare directă

ŞCOALA NAŢIONALĂ de CANYONING 5 - 12 mai 2019

Număr anunț
DA22879737
Autoritate contractantă
Asociatia Salvatorilor Montani Bihor (CUI 14639277)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA ROMANA DE CANYONING (CUI 22959523)
Cod CPV
80522000-9 · Seminarii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.160 RON
Valoare atribuită
3.160 RON
Data publicării
19.04.2019 14:04
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.160 RON

din 3.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.