Ofertă acceptată Cumpărare directă

ISO/IEC Guide 98-4:2012

Număr anunț
DA22894828
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE ACREDITARE DIN ROMANIA - RENAR (CUI RO4311980)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22120000-7 · Publicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
659,82 RON
Valoare atribuită
659,82 RON
Data publicării
23.04.2019 10:04
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

659,82 RON

din 659,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.