Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiectarea spatiului pregatire hrana Sala Mare Camin Cultural Brasov
- Număr anunț
- DA22890395
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
- Furnizor / câștigător
- SUMMA CONSULTING SRL (CUI RO18031891)
- Cod CPV
- 71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.000 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 14:56
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.000 RON
din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro