Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAMPLARIE DIN PVC
- Număr anunț
- DA22890165
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- WORLD TRANS SYSTEMS SRL (CUI RO32275964)
- Cod CPV
- 44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.300 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 14:46
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.300 RON
din 6.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro