Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente bucatarie
- Număr anunț
- DA22884418
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CONSTANTIN PUFAN (CUI 18737570)
- Furnizor / câștigător
- ABT CLAUS TEMATIC S.R.L. (CUI 40084221)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,46 RON
- Valoare atribuită
- 260,46 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 10:40
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260,46 RON
din 260,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro