Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA PENTRU SISTEM INFORMATIC DE CONTABILITATE BUGETARA

Număr anunț
DA22896674
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
Furnizor / câștigător
ATTOSOFT SRL (CUI RO7881188)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.440 RON
Valoare atribuită
5.440 RON
Data publicării
23.04.2019 11:15
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.440 RON

din 5.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.