Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse articole de curatenie, pentru CTPTFCNS Rosiorii de Vede.
- Număr anunț
- DA22897747
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135,50 RON
- Valoare atribuită
- 135,50 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 11:57
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135,50 RON
din 135,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro