Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LARINGOSCOP CU FIBRA OPTICA CU LAMA 1,2,3,4,5
- Număr anunț
- DA22875967
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.728 RON
- Valoare atribuită
- 2.728 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 11:06
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.728 RON
din 2.728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro