Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizii lunare si intretinere aparate aer conditionat
- Număr anunț
- DA22894503
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE GALATI (CUI 11317579)
- Furnizor / câștigător
- TELEVIDEO SERVICE S.R.L. (CUI RO9733935)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.660 RON
- Valoare atribuită
- 6.660 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 09:52
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.660 RON
din 6.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro