Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Laser HP LaserJet Pro MFP M227SDN

Număr anunț
DA22902660
Autoritate contractantă
SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
Furnizor / câștigător
GETUSA SRL (CUI RO15818548)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
790 RON
Valoare atribuită
790 RON
Data publicării
23.04.2019 15:25
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

790 RON

din 790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.