Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse IT, birotica
- Număr anunț
- DA22901000
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI RO9364218)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.346,81 RON
- Valoare atribuită
- 21.346,81 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 14:16
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.346,81 RON
din 21.346,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro