Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare tonere si drum pentru activitatile electorale

Număr anunț
DA22900522
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.550 RON
Valoare atribuită
3.550 RON
Data publicării
23.04.2019 13:55
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.550 RON

din 3.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.