Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cartus toner Canon C-EXV54 M magenta ORIGINAL imageRUNNER C3025 CF1396C002AA , 8500 pagini
- Număr anunț
- DA22900304
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.558,80 RON
- Valoare finală
- 1.558,80 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 13:44
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 16:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.