Ofertă acceptată Cumpărare directă

TN2320(TN-2320) CARTUS TONER BLACK (3400 PAG) COMPATIBIL 100% NOU BROTHER DPC 2500 2520 2540 HL2300

Număr anunț
DA22900062
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BIHOR (CUI 12324035)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32 RON
Valoare atribuită
32 RON
Data publicării
23.04.2019 13:32
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32 RON

din 32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.