Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet format din cartuse pentru imprimante conform anunt de publicitate ADV1074848

Număr anunț
DA22899418
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294 RON
Valoare atribuită
294 RON
Data publicării
23.04.2019 13:05
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294 RON

din 294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.