Ofertă acceptată Cumpărare directă

MLT-D111L MLTD111L (111L) CARTUS TONER BLACK (1800 PAG) compatibil SAMSUNG M2022 M2020 M2026 M2070

Număr anunț
DA22892447
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225 RON
Valoare atribuită
225 RON
Data publicării
23.04.2019 08:03
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225 RON

din 225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.