Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile OIRNV apr2019
- Număr anunț
- DA22890615
- Autoritate contractantă
- Organismul Intermediar Regional pentru Programe Europene Capital Uman - Regiunea Nord Vest (CUI 20747400)
- Furnizor / câștigător
- GOFA INVEST SRL (CUI RO15770920)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.509 RON
- Valoare atribuită
- 2.509 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 15:06
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.509 RON
din 2.509 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro