Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TONERE ANUNT ADV1074126

Număr anunț
DA22889822
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ARTA CLUJ-NAPOCA (CUI 4354574)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,24 RON
Valoare atribuită
133,24 RON
Data publicării
22.04.2019 14:31
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,24 RON

din 133,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.