Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER MINOLTA PP1350

Număr anunț
DA22878353
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "ION PILLAT" DOROHOI (CUI 22371794)
Furnizor / câștigător
PC VANESA COM SRL (CUI RO622151)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,50 RON
Valoare atribuită
239,50 RON
Data publicării
19.04.2019 12:51
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,50 RON

din 239,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.