Ofertă refuzată
Cumpărare directă
cartuse toner Xerox Phaser, Brother, Canon, originale - ONCE
- Număr anunț
- DA22856265
- Autoritate contractantă
- Oficiul National pentru Cultul Eroilor (CUI 16583598)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.897,94 RON
- Valoare finală
- 5.897,94 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 13:15
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.