Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPONENTE CALCULATOR -

Număr anunț
DA22896140
Autoritate contractantă
Comuna Tartasesti (CUI 4280426)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30237135-4 · Placi de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.969 RON
Valoare atribuită
2.969 RON
Data publicării
23.04.2019 10:53
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.969 RON

din 2.969 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.