Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Laser Canon i-SENSYS MF264dw, print/scan/copy, A4; Inlocuieste MF244DW, tran gratuit
- Număr anunț
- DA22893640
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.592,45 RON
- Valoare atribuită
- 5.592,45 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 09:18
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.592,45 RON
din 5.592,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro