Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare priza de oxigen cupla DIN

Număr anunț
DA22895988
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
EUROMED APARATURA ELECTRONICA SI TEHNICA MEDICALA SRL (CUI RO15652630)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
23.04.2019 10:47
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.