Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE COREGRAFIE (INSTRUCTOR) DANS POPULAR ROMANESC

Număr anunț
DA22873859
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Furnizor / câștigător
CUC MARIA FELICIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35659510)
Cod CPV
92312250-8 · Servicii prestate de artisti independenti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare finală
10.800 RON
Data publicării
19.04.2019 09:43
Data finalizării
23.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.