Ofertă acceptată Cumpărare directă

TIJA 1'' FE-FE

Număr anunț
DA22898694
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
Furnizor / câștigător
GARDENFLOR EXPERT COMERCE SRL (CUI RO29819829)
Cod CPV
43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
624 RON
Valoare atribuită
624 RON
Data publicării
23.04.2019 12:37
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

624 RON

din 624 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.