- Număr anunț
- DA22898168
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39224320-7 · Bureti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 886,20 RON
- Valoare atribuită
- 886,20 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 12:13
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
886,20 RON
din 886,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro