Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA OTEL 3 TREPTE WR2030 II

Număr anunț
DA22897925
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423220-9 · Scari pliante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,24 RON
Valoare atribuită
132,24 RON
Data publicării
23.04.2019 12:03
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,24 RON

din 132,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.