Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet ulei auto cf.anunt ADV1074363

Număr anunț
DA22891898
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
Furnizor / câștigător
AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO14205278)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,10 RON
Valoare atribuită
567,10 RON
Data publicării
22.04.2019 16:30
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,10 RON

din 567,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.