Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Colectare,transport,neutralizare deseuri chimice periculoase toxice si precursori
- Număr anunț
- DA22891172
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
- Cod CPV
- 90743200-9 · Servicii de reabilitare a substantelor toxice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.965 RON
- Valoare atribuită
- 7.965 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 15:32
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.965 RON
din 7.965 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro