Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport

Număr anunț
DA22884896
Autoritate contractantă
COMUNA CALMATUIU DE SUS (PRIMARIA) (CUI 6853252)
Furnizor / câștigător
AMPRISE CONSULT S.R.L. (CUI 36522242)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.500 RON
Valoare atribuită
53.500 RON
Data publicării
22.04.2019 10:59
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.500 RON

din 53.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.