Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 13,0% sub estimat

Rotor biochimie Comprehensive Diagnostic Profile,6505(50)-FIZIOLOGIE ANIMALA

Număr anunț
DA22895161
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.185 RON
Valoare atribuită
1.900 RON 13,0% sub estimat
Data publicării
23.04.2019 10:16
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 2.185 RON estimat 13,0%

Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 285 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.