Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA22892721
Autoritate contractantă
GRADINITA SPECIALA FALTICENI (CUI 15258742)
Furnizor / câștigător
MUSETELUL FARM SRL (CUI 7195252)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,49 RON
Valoare atribuită
200,49 RON
Data publicării
23.04.2019 08:31
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,49 RON

din 200,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.