Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru aer motor - A 6285280606
- Număr anunț
- DA22898160
- Autoritate contractantă
- URBIS S.A. Baia Mare (CUI RO10250004)
- Furnizor / câștigător
- ERIDO-TRADING SRL (CUI RO15146757)
- Cod CPV
- 34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 858 RON
- Valoare atribuită
- 858 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 12:12
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
858 RON
din 858 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro