Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie monitor pentru tetiera
- Număr anunț
- DA22824339
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0903 (CUI 18262519)
- Furnizor / câștigător
- ESDERMAN SRL (CUI RO16495976)
- Cod CPV
- 34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.113,45 RON
- Valoare finală
- 1.113,45 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 14:38
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.