Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda delimitare inscriptionata JANDARMERIA 500m

Număr anunț
DA22890797
Autoritate contractantă
GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI RO16174216)
Cod CPV
35260000-4 · Indicatoare de politie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.625 RON
Valoare atribuită
2.625 RON
Data publicării
22.04.2019 15:13
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.625 RON

din 2.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.