Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plan de amplasament si identificare imobil teren TP 1715/74 Copand si TP 1715/49 Copand intravilan

Număr anunț
DA22887217
Autoritate contractantă
COMUNA NOSLAC (CONSILIUL LOCAL NOSLAC ALBA) (CUI 4562370)
Furnizor / câștigător
FLESER AUREL EXPERT (CUI 27746364)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
22.04.2019 12:37
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.