Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MONTAJ AER CONDITIONAT TIP SPLIT
- Număr anunț
- DA22901340
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- CLIMA CONCEPT SRL (CUI RO23579778)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599 RON
- Valoare atribuită
- 599 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 14:29
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
599 RON
din 599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro