Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat 12000 BTU, Gree Bora A4 Silver , cu montaj inclus_ Birou Investitii
- Număr anunț
- DA22896351
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.595 RON
- Valoare atribuită
- 1.595 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 11:02
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.595 RON
din 1.595 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro