Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANCA DE LEMN PE CADRU METALIC CU 10 RIGLE

Număr anunț
DA22891205
Autoritate contractantă
Comuna Gaiseni (CUI 5123578)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
39113600-3 · Banci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.400 RON
Valoare atribuită
17.400 RON
Data publicării
22.04.2019 15:33
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.400 RON

din 17.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.