Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PROFILACTICA

Număr anunț
DA22893535
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
ELECTRICTELECOM DISTRIBUTION SRL (CUI RO31232396)
Cod CPV
44111500-6 · Izolatori si accesorii izolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,02 RON
Valoare atribuită
279,02 RON
Data publicării
23.04.2019 09:13
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,02 RON

din 279,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.