Acasă · Licitații
· Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet bransamente apa ( urgenta 2 )
- Număr anunț
- DA22892788
- Autoritate contractantă
- Comuna Braesti (CUI 3724466)
- Furnizor / câștigător
- ALDUTI SRL (CUI 24070666)
- Cod CPV
- 44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.990 RON
- Valoare atribuită
- 60.990 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 08:36
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.990 RON
din 60.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro