Ofertă acceptată Cumpărare directă

aterie baie pentru lavoar, montaj stativ, monocomanda, finisaj cromat

Număr anunț
DA22891470
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA PENTRU PERSOANELE CU DIZABILITATI (CUI 34202411)
Furnizor / câștigător
A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,30 RON
Valoare atribuită
70,30 RON
Data publicării
22.04.2019 15:47
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,30 RON

din 70,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.