Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIELA MOTOR 215 CP

Număr anunț
DA22897612
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
MOTOR SERVICE B.M. SRL (CUI RO11914518)
Cod CPV
35421100-2 · Motoare si piese de motoare pentru vehicule militare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.191,20 RON
Valoare atribuită
11.191,20 RON
Data publicării
23.04.2019 11:52
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.191,20 RON

din 11.191,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.