Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet consumabile de laborator HORTING
- Număr anunț
- DA22897239
- Autoritate contractantă
- Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Industrializarea si Marketingul Produselor Horticole HORTING Bucuresti (CUI RO13146912)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,29 RON
- Valoare atribuită
- 194,29 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 11:37
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
194,29 RON
din 194,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro