Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere a echipamentului medical SAJ Ialomita
- Număr anunț
- DA22894731
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- MEDISERV SRL (CUI RO15169122)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.200 RON
- Valoare atribuită
- 31.200 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 10:01
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.200 RON
din 31.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro