Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAIBA PLATA SPECIAL DIN522C M6x24x1,2 ZA

Număr anunț
DA22892586
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18 RON
Valoare atribuită
18 RON
Data publicării
23.04.2019 08:19
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18 RON

din 18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.