Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pipeta automata monocanal cu volum variabil Eppendorf Research Plus
- Număr anunț
- DA22899715
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 38437100-8 · Pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.420 RON
- Valoare atribuită
- 1.420 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 13:17
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.420 RON
din 1.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro