Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET GARNITURI MOTOR RABA TURBO 256 CP
- Număr anunț
- DA22891674
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 44523300-5 · Garnituri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214 RON
- Valoare atribuită
- 214 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 16:01
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 16:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
214 RON
din 214 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro